1Zpresso ruční mlýnek JE-Plus

Jeden z nejlepších ručních mlýnku na mletí kávy. Svou jemností se hodí i na espresso.

Dostupnost Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
12.10.2022
9 450 Kč
1Zpresso ruční mlýnek JE-Plus
1Z1
Novinka Tip

Ruční mlýnek JE-Plus od značky 1Zpresso je z řady J 1Zpresso a je jako jeden z mála ručních mlýnků schopen jemného mletí na espresso.

Tělo je vyrobeno ze slitiny hliníku, díky které je mlýnek odolný. Jeho vzhled je obohacen o dřevěné prvky (klička a dýha na mlýnku), čímž vzniká dokonalá vizuální souhra, která potěší nejednoho estéta.  

Disponuje vnějším nastavením hrubosti na vrcholu mlýnku, to je označeno 10 číslicemi s 40 kliknutími za jedno otočení (s rozlišením 12,5 mikronů/jeden klik). Díky tomu máte k dispozici obrovskou škálu hrubosti mletí (až 200 kliků). To z něho dělá jeden z nejpreciznějších mlýnků na trhu.

Díky odolným tvrzeným ocelovým kamenům poskytuje tento model přesné a kvalitní mletí na espresso.

Navíc je přitom dokonale stabilní, což je umocněno funkcí dual-bearing tzv. mlýnek má hřídel se dvěma ložisky. Tento model je velmi snadno udržovatelný díky funkci quick-dissasembly. To znamená, že byl mlýnek navržen tak, abyste jej mohli jednoduše odšroubovat a vyčistit.

A jestli nás na něm něco baví, je to magnetické upevnění nádobky na mletou kávu! Mlýnek je navíc schopný pojmout 35-40 g kávy. 

Balení obsahuje:

  • Ruční mlýnek 1Zpresso
  • čistící kartáček a foukátko
  • cestovní taštička

Upozornění:

  • Nečistěte mlýnek vodou. Mlýnek by měl být čištěn pouze suchým kartáčem a vzduchem.
  • Před použitím si prosím přečtěte návod k použití a příručku k nastavení mletí.
  • Mlecí kameny byl kalibrovány a zasazeny do mlýnku týmem 1Zpresso. Demontáž kamenů může ovlivnit přesnost mletí a poškodit mlýnek.
  • Na hliníkovém povrchu mlýnku mohou být malé škrábance, podobné jako u kartáčované oceli, což je v rámci procesu eloxování normální a očekávatelné.