MiiR - Wide Mouth Bottle 470ml

MiiR Wide Mouth Bottle je láhev s dvojitou stěnou z nerezové oceli s objemem 950 ml.
Uzavíratelná, robustní, přesto elegantní, s velkou kapacitou. Ideální pro každodenní použití, na cesty nebo při sportovních aktivitách. Široké otevírání usnadňuje čištění a je kompatibilní s ledem.

Dostupnost Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
12.10.2022
–2 % 860 Kč
MiiR - Wide Mouth Bottle 470ml
B6D3A2C8 59DE 4049 8D76 D031689B69B6
Novinka
–2 %

Velice zajímavá a praktická termoska Wide od značky MiiR je opatřená technologií vakuové izolace Thermo 3D s dvojitou stěnou, která umožňuje udržet teplotu nápojů - horkou nebo studenou. Podle potřeby.

Stěny jsou z nerezové oceli lékařské kvality. Vnější stěna je opatřena práškovým nástřikem Hardshell. Ten zabrání aby hrnek v ruce proklouzl, když ho zrovna držíme v rukavicích. Vnitřní materiál nepřenáší chuť a nepřidává kovovou pachuť.

Víko je vyrobeno z plastu bez BPA s těsněním. Víko je uzavřeno sponou, díky kterému je lahev nepropustná.

Termoska zároveň disponuje velice praktickým uzávěrem, díky kterému můžeme termosku snadno k čemukoliv přichytit a zároveň působí dost zajímavě a neobyčejně.

 

  • Nákupem značky MiiR jste podpořili ekologický projekt. Na každém produktu je na spodní straně kód, který můžete registrovat na oficiálních stránkách MiiR.com a sledovat projekt, který jste nákupem podpořili.