Barista Space ruční mlýnek na kávu - stříbrný

Krásny mlýnek od značky Barista, který disponuje kvalitnímy mlecímy kameny z oceli.

Dostupnost Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
12.10.2022
2 599 Kč
Barista Space ruční mlýnek na kávu - stříbrný
sq 600 E2RnVhP75cy8TH96G1wF 84
Novinka

Barista Space ruční mlýnek na kávu - stříbrnýje šikovným malý mlýnkem, který disponuje stabilnímy ocelovýmy kameny a nabízí velký rozsah mletí, které vám umožní mlít kávu pro různé způsoby přípravy. Je skvělou volbou pro začátečníky i pokročilé domácí baristy, kteří oceňují vysoce kvalitní a poutavé zpracování za rozumnou cenu.

Tělo a nádoba na již umletou kávu jsou vyrobeny z hliníku, díky čemuž je mlýnek stabilní a odolný. Odnímatelná nádobka na kávu pojme až 18 gramů zrn, což je dostačující například pro velkou porci překapávané kávy. 

Vnitřní osa mlýnku a kameny, jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ocelové kameny jsou více odolné než keramické a také zaručují konzistentnější mletí, díky skvělému uchopení na ose mlýnků. Mlýnek je standardně vybaven jednoduchým nastavení hrubosti mletí, díky které můžete mlít kávu pro moka konvice, french press nebo pro další metody filtrované kávy jako V60, Chemex nebo Kalitu. Hrubost mletí se nastavuje manuálně ve spodní části těla. Natavení hrubosti je postupné a pro snadné použití byla přidána číselná stupnice s ukazatelem.