1Zpresso ruční mlýnek JE-Plus

Jeden z nejlepších ručních mlýnku na mletí kávy. Svou jemností se hodí i na espresso.

Dostupnost Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
14.12.2022
–8 % 2 950 Kč
1Zpresso ruční mlýnek JE-Plus
1ZA
Novinka Tip
–8 %

Ruční mlýnek Q2 od značky 1Zpresso je dokonalé spojení kvalitního mletí a cestovních rozměrů. Mlýnek se pohodlně drží a snadno se s ním mele. Je tak akorát do ruky a na cestách vám nezabere mnoho místa v batohu. Q2 je dokonale kompatibilní s produkty z rodiny AeroPress Aerobile

Tělo je vyrobeno ze slitiny hliníku, díky které je mlýnek odolný. Jeho vzhled je obohacen o dřevěné prvky (klička a dýha na mlýnku), čímž vzniká dokonalá vizuální souhra, která potěší nejednoho estéta. Díky pentagonálnímu designu nerezových kamenů, poskytuje "qvédvojka" konzistentní a velmi rychlé mletí. Navíc je přitom dokonale stabilní, což je umocněno funkcí dual-bearing tzv. mlýnek má hřídel se dvěma ložisky. Q2 je velmi snadno udržovatelný díky funkci quick-dissasembly. To znamená, že byl mlýnek navržen tak, abyste jej mohli jednoduše odšroubovat a vyčistit. Po vyčištění jej hlavně nemusíte znovu kalibrovat, čímž ušetříte spoustu času!

Nastavení hrubosti má mlýnek Q2 ve spod. Nastavení je označeno 10 čísly s 30 kliknutími za jedno otočení (s rozlišením 25 mikronů). Díky tomu je mlýnek vhodný pro různé metody pour over (filtrované kávy-V60,Chemex,Aeropress,French press, ...).

Balení obsahuje:

  • Ruční mlýnek 1Zpresso Q2
  • čistící kartáček

Upozornění:

  • Nečistěte mlýnek vodou. Mlýnek by měl být čištěn pouze suchým kartáčem a vzduchem.
  • Před použitím si prosím přečtěte návod k použití a příručku k nastavení mletí.
  • Mlecí kameny byl kalibrovány a zasazeny do mlýnku týmem 1Zpresso. Demontáž kamenů může ovlivnit přesnost mletí a poškodit mlýnek.
  • Na hliníkovém povrchu mlýnku mohou být malé škrábance, podobné jako u kartáčované oceli, což je v rámci procesu eloxování normální a očekávatelné.